Екипи на МВР реагират на сигнали за бомби и в три повдивски училища.
Злоумишлени съобщения, получени днес на служебните електронни пощи на училища в различни градове, съобщават от полицията. На място се извършват всички действия, предвидени по процедура.
Училищата, които са под прицел са „Национална търговска гимназия”, Строителният техникум в Пловдив и професионална гимназия „Гоце Делчев”, съобщи trafficnews.
Дирекция „Киберпрестъпност“ на ГДБОП извършва проверка на получените злоумишлени сигнали. Осъществен е контакт с чуждестранни хостинг компании, български и международни партньорски организации и служби.
Работата по изясняването на случаите продължава.
Сигнали за бомби в училища в страната



Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
1125g 10:11, 22.01.2025
D5de sl ze sf