Нов ден - нови проблеми за пътуващите по АМ "Тракия".
Гражданин алармира за сериозна тапа на аутобана между Умни Дол и Вакарел в посока София - Пловдив. Слави Колев описва ситуацията като "пълен кошмар".
"Два инцидента (според Waze – летят служебни полицейски автомобили в затворената лента) – единият при Гладно поле, другият до Побит камък. Колоната е зверски дълга, движението е абсолютно спряло. Кара се по 5–10 метра на всеки 10 минути…", разказва той.
"Ситуацията е страшна – пълен блокаж", заключава Колев. Мъжът призовава останалите водачи да пропуснат пътуването, ако имат такава възможност.

Вижте и цялата публикация, споделена от мъжа:
"Ад на А1 между Умни Дол и Вакарел – тотален кошмар в посока София – Пловдив.
Два инцидента (според Waze – летят служебни полицейски автомобили в затворената лента) – единият при Гладно поле, другият до Побит камък. Колоната е зверски дълга, движението е абсолютно спряло. Кара се по 5–10 метра на всеки 10 минути…
Ситуацията е страшна – пълен блокаж. Движението е пренасочено в платното за насрещно движение поради ремонтни дейности в нашето платно, което допълнително утежнява ситуацията.
Избягвайте този участък, ако имате възможност – няма мърдане!"
Заглавната снимка е илюстративна
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията