Сняг е навял във вагони на влака София-Бургас.
Причината за снега е скъсано уплътнение на вратата, през което е навлизал във вагона, обясни Анатолий Атанасов, директор на „Оперативна дейност“ в БДЖ пред БТВ.
„Превозните бригади са инструктирани при такива случаи, които са рядкост, да преместват пътниците в други вагони, в които условията са нормални“, добави той.
„На ремонтния персонал му е обърнато внимание, за да не се допускат такива случаи отново. Около обяд вагонът ще пристигне в София и в депо „Надежда“ ще му бъде извършен ремонт“, каза още Атанасов.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие