От 12 часа на 22 август до 14 ч. на 23 август се спира преминаването на тежкотоварни автомобили над 12 т между 47-ми и 30-ти км на автомагистрала „Хемус”, в посока София, съобщиха от АПИ.
Ограничението е за улеснение на движението през тунел „Ечемишка”, където трафикът се осъществява двупосочно в тръбата за Варна, поради ремонт в тръбата за София.
Тежкотоварните автомобили, които се движат към столицата по магистралата, ще бъдат отклонявани на 47-ия км при п.в. „Ботевград“ по път II-17, по път I-1 Ботевград – София и на п.в. „Витинска река“, при 30-ти км, ще се връщат на автомагистралата.
Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание, съобразена скорост и да спазват пътната сигнализация.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил