Среднощна полицейска гонка в столицата е станала тази вечер. За това се съобщи във Facebook групата "Катастрофи в София".
По данни на очевидци, шофьор е блъснал полицейски автомобил в квартал "Филиповци" и избягал. Именно тогава започнало преследването, което завърши с белезници и положителни проби за алкохол и наркотици, твърдят граждани.
Гонката приключила на булевард "Панчо Владигеров" в квартал "Люлин", а действието се развива около полунощ тази вечер.
По случая няма официална информация.

Видеа: Nadezhda Doycheva, "Катастрофи в София"
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА