Нашенка остана приятно изненадана от посещението си до Бургас. Жената, заедно със съпруга си са били впечатлени от хората и атмосферата в града. Една неприятна случка с таксиметров шофьор обаче, ги оставя с горчив спомен.
Двамата се качили в таксито, за да стигнат до търговски център. Слизайки от превозното средство разбират, че са били измамени с десет лева.
Ето как се е случило това:
„Привет на всички бургазлии. Посетихме вашия град и останахме много впечатлени от учтивите хора и прекрасната атмосфера! Единственото разочарование, с което ще си тръгнем, беше от некоректния таксиметров шофьор, който умишлено ни излъга и вместо сумата, която трябваше да заплатим от седем лева, най-нагло си взе седемнадесет. Това се случи на първият ден при пристигането ни. Посетихме мола и понеже не познаваме града и не знаехме кой автобус да ползваме до Лазур, решихме да ползваме такси. Бяхме много изтощени и господинът се възползва. Не обърнах внимание на банкнотата, която подаде мъжът ми. Аз останах в колата за ресто. Той ми върна само три лева и аз помислих, че е е ресто от десет. Банкнотата е била двадесет. Докато се осъзнаем какво се случи, въпросният таксиметров шофьор изчезна за секунда. Да е жив и здрав! Бъдете внимателни с него!,“ пише Нели Бонева във Facebook.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат