Тежък пътен инцидент е станал тази сутрин в столицата, алармират граждани в групата "Катастрофи в София".
Камион се е блъснал в мантинелата при пътната връзка на бул. "Ломско шосе" и Околовръстното. Влекачът е пропаднал на по-ниското пътно платно, докато ремаркето е останало на булеварда. На местопроизшествието са пристигнали полицаи и огнеборци. Граждани твърдят, че ПТП-то е заради "гръмнала гума".
"Гръмна гума, чу се ясно и се хвърли вдясно", коментира в социалната мрежа Мартин Тодоров.
Няма данни за състоянието на водача. Движението при пътната връзка е затруднено.
Очаквайте подробности!
Снимки: Николай Младовен, Николай Митрев /"Катастрофи в София"
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания