Двама мъже пострадаха тежко при катастрофа по третокласния път Разград – Исперих.
Сигналът за пътно-транспортното произшествие е подаден малко след 3 ч. тази сутрин. Бус „Мерцедес“, управляван от 25-годишен неправоспособен водач от исперихското село Подайва, се е ударил в крайпътно дърво и се е преобърнал на пътното платно.
С травма на главата, счупени лява ръка и десен крак, водачът е откаран в разградската болница. Тежко пострадал е и возещият се на предната седалка 66-годишен мъж от шуменското село Пристое. Той е с травма на белия дроб и опасност за живота.
На двамата са взети кръвни проби за химичен анализ. По случая е започнато досъдебно производство.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие