Потребители в социалните мрежи алармираха за изключително тежка катастрофа на околовръстното на Стара Загора. Ударили са се четири автомобила, казват те.
От кадри, споделени от очевидци, се вижда, че на място има екипи на полицията, пожарната и на Спешна помощ.
Официална информация към момента няма. Очевидци разказват, че пътят е изцяло затворен. "Много линейки, пожарни и полицаи заминаха натам.. дано няма тежко пострадали...", молят се старозагорци.
Жена съобщава, че има много пострадали при катастрофата.
ОБНОВЕНА: 19:48
Катастрофата е настъпила в участъка между пътните възли за Нова Загора и Раднево. По първоначална информация инцидентът е между четири автомобила, оказва се медицинска помощ на четирима души.
Катастрофата е настъпила малко след 18:00 часа. Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. На място има полицейски екип, посочиха от ОД на МВР - Стара Загора.
От Агенция "Пътна инфраструктура" уточниха, че движението е ограничено в района на Пречиствателната станция за отпадъчни води. Тежкотоварните моторни превозни средства изчакват на място, а леките атомобили се отбиват по общинската пътна мрежа. Движещите се в посока Нова Загора се отбиват през Стара Загора към детелината на града и по пътя към Нова Загора. Движението в участъка се регулира от екип на "Пътна полиция".
Очаквайте подробности!
Снимка: Стопкадър, Румен Тодоров, "Шофьори в Стара Загора"
Прочетете още
- 13:15 „Страх ме е да пусна детето си в това училище": Обвиняват учителка в агресия срещу деца в София
- 08:00 Инженер по горско стопанство разкри причината за свлачището на пътя Смолян - Пампорово
- 11:00 Граждани заснеха нерегламентиран транспорт на СЖП в Русе СНИМКИ
- 19:45 СНИМКИ показват природната стихия, отнесла пътя Смолян - Пампорово*