Товарен автомобил самокатастрофира на автомагистрала „Тракия“ в следобедните часове на деня.
Пътнотранспортното произшествие е възникнало малко след 15:30 часа в платното в посока Бургас, в района на 219-ия километър.
За катастрофата сигнализираха очевидци в социалните мрежи.
За щастие, инцидентът се е разминал без тежки последствия. Водачът на камиона не е пострадал. Нанесени са единствено материални щети по превозното средство.
Пристигналият на място полицейски екип е тествал шофьора за употреба на алкохол, като пробата е отчела отрицателен резултат.
Към момента екип на „Пътна полиция“ остава на мястото на произшествието, за да регулира трафика и да обслужи инцидента.
Пътуващи по магистралата съветват колегите си зад волана да избягват района, ако е възможно. "Ако имате възможност, минете през Нова Загора", препоръчва шофьор, намиращ се в района на инцидента.
Органите на реда призовават водачите да шофират с повишено внимание и съобразена скорост в района на 219-ия километър.



Снимки: Марин Георгиев
Прочетете още
- 13:00 „Кръв и чест" тръгва от Пловдив преди 23 години. Защо полицията я вижда чак сега?
- 16:31 С белезници и под охрана: ето как изведоха задържаните неонацисти в Пловдив СНИМКИ
- 19:14 Странна седмица - гледахме нагоре за затъмнение, за падащи звезди и за дронове. Видяхме и неонацисти
- 14:32 Трагедия край Пловдив! Прегазиха млад мъж при опит да изтеглят джипа му