Възрастен мъж е изчезнал снощи в София. Неговата внучка търси съдействие за намирането му. По думите ѝ мъжът страда от деменция. Има вероятност той да е преминал пеша през квартал „Овча купел“ в посока Банкя.
„Това е дядо ми и е в неизвестност от 18:00 часа снощи. Пуснат е за издирване днес сутринта, тъй като е с деменция и най- вероятно се скита някъде. Когато успее да избяга минава пеша през „Овча купел“ - Суходол - Банкя. Моля, ако някой случайно го е видял някъде, да се свърже с мен на телефон 0884225624. В момента е доста по-слаб, облечен е със сива тениска, бежов 7/8 панталон, плетени бежови обувки и тъмни чорапи.
Благодаря предварително!,“ написа Силвия Павлова.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив