Трамвай, движещ се по линия номер 11, дерайлира в столичния квартал "Връбница". Това показват кадри, публикувани в социалните мрежи от очевидци.
При инцидента превозното средство се качва на тротоар и се удря в електрически стълб.

При инцидента не са пострадали нито пътниците, нито ватманът. По информация на Столичната община най-вероятно става въпрос за технически проблем, пише bTV.
Потребители в социалната мрежа коментират, че това е пореден инцидент с трамвай, излязъл от релсите в последните месеци.
Припомняме, че подобен инцидент се случи и преди седмица. Докато се движи по булевард „Княгиня Мария Луиза“, трамвай номер 6 дерайлира и се удря се в стълб.
Трамвай излезе от релсите и се заби в стълб в София СНИМКИ

Снимки: Georgi Petkov, "Катастрофи в София"
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания