Битката с COVID – 19 загуби и Десислава Генчева. Тя беше ръководител на екип по приемна грижа към Центъра социални услуги за деца и семейства - Стара Загора. Комплексът за социални услуги няма да работи до края на ноември.
Ето какво написаха колегите й във Facebook страницата на центъра:
"Целият екип на Комплекс за социални услуги за деца и семейства - Стара Загора е съкрушен от новината, че нашият колега Десислава Генчева - ръководител на екипа по приемна грижа снощи загуби битката с COVID...
Изказваме най-искрени и дълбоки съболезнования на семейството и близките на Деси!... Ще я запомним като изключително лъчезарен и усмихнат човек, отзивчива и добродушна към всеки...
Центърът няма да работи до края на месец ноември. В условия на спешност и денонощен режим на работа остава да работи Звено "Майка и бебе". За извънредни ситуации: 0897/653598".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив