Кметът на Пловдив Здравко Димитров е успешно опериран в УМБАЛ "Пълмед", съобщиха от болницата.
Той бе приет вчера в лечебното заведение по спешност след счупена раменна кост.
Приеха кмета на Пловдив в болница! Оперират го по спешност!
"Г-н Димитров с чувства добре, оперативната интервенция премина без усложнения. Предстои след изписването му до дни, да премине през индивидуална рехабилитационна програма и да се възстанови напълно", коментира д-р Георги Тиков, извършил операцията ортопед-травматолог от Отделение по ортопедия и травматология в УМБАЛ "Пълмед".
Вчера и самият Димитров обяви през Facebook, че се чувства добре след операцията, след като бе приет по спешност в болница дни заради инцидент в дома си.
Той допълни, че инцидентът му се случил след леко падане в дома му.
Здравко Димитров с първи думи за инцидента
Припомняме ви, че граноданалникът бе изписан наскоро от УМБАЛ "Пълмед" след успешно продължително лечение от COVID-19.
Здравко Димитров за К-19: Това, което преживях, не съм си го представял!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив