Мъж на 52 години и жена на 48 години са намерени мъртви в семейното им жилище в кв. "Реджията" в Добрич.
Сигналът за липсата им е подаден от сина им на 17 ноември в 19:30 ч.
Екип от Центъра за спешна помощ се отзовал на място и констатирал смъртта на семейството, която, според медиците, е настъпила преди 4 дни.
Установено е, че причината за трагичния инцидент е отоплителен уред на газ. Предполага се, че става въпрос за изтичане на газ от печката.
Не са установени следи от насилие. За случая е уведомена Окръжната прокуратура в Добрич. Провежда се разследване.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив