Обходихме много голяма площ от езерото „Мандра“, но няма никакви следи от изчезналите рибари Ивелин Тодоров и Петър Петров. Това каза водолазът спасител Валентин Иванов.
Преди минути той и двама негови колеги временно прекратиха акцията по издирване във вода, която продължи повече от 4 часа.
„Най-вероятно ще продължим да ги търсим. Днес обходихме района на с. Присад, предприятието „Промет“, Новоселци и пак се върнахме по същия път. А вчера ги търсихме около 5 часа в района на с. Твърдица. Тук в езерото няма течение, както при морето – където потъне тялото, там остава“, каза още Иванов пред Флагман.
Той добави, че липсата на очевидци прави много трудно издирването.
Водолазите очакват ново нареждане, за да продължат издирването.
Откриха гумената лодка на изчезналите рибари
Намериха дрехи и вещи край езерото "Мандра". На изчезналите рибари ли са?
Няма следа от изчезналите рибари, търсят и с термо камера
Двама рибари изчезнаха край Бургас! Полицията ги издирва, търсят се доброволци
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията