Жена е пострадала на улица в Пазарджик, след като се е спънала в надигнати плочки.

От публикация във Фейсбук научаваме, че жена е пострадала, след като се е спънала в стари надигнати плочки в центъра на Пазарджик. Тя се е строполила на тротоара, а предните й зъби били счупени, наранила е и носа си, споделя Димитър Попов, който е очевидец.

"Извикахме бърза помощ", пише още Димитър и допълва: "Освен мръсен град, Пазаржик вече е и опасен, а младите го напускат и не искат да живеят тук. Всичко друго е бошлаф!"

Арматура прати жена в "Пирогов", шиха лицето й СНИМКИ

В коментарите под поста, пазарджиклии съветват пострадалата да осъди Общината и да се подават сигнали за всяка нередност.

"Нека ги затрупаме от жалби. Нека сами почистим пред домовете си и да даваме личен пример. Ако всички започнем да се грижим за града ни, ще се променят нещата", смята Благовеста Радославова.

Марияна, една от коментиралите публикацията, споделя, че миналата година майка й също е пострадала на това място. "Слава Богу се отърва само с навяхване на единия крак."

"Преди години си счупих ръката, спъвайки се в такива плочки. И до днес съжалявам, че не съдих Общината. Трябва да си търсим правата, затова сме на този хал.", пише Нели Кисьова.

Редно е Община Пазарджик да се самосезира и компетентните органи да предприемат действия за разрешаването на проблема с кривите тротоарни плочки из града.

Иначе, за съжаление, подобни инциденти се случват често. Припомняме, че мъж пострада сериозно на една от улиците в столицата. Пред GlasNews.bg негови приятели споделиха, че произшествието станало, докато мъжът карал тротинетка.

Той минал през дупка с тротинетка и буквално изхвърчал от нея на земята. Получените травми били сериозни - счупена вътрешна кост и извадено рамо, имал и наранявания по лицето му.

Дупка изхвърли софиянец с тротинетка! Целият изпотрошен е в "Пирогов” СНИМКИ

Снимка: Димитър Попов

Разбит тротоар вбеси варненци - 30 години бил в това състояние