Варненец предупреждава за набези във вход на блок. Според публикувана информация и кадри от охранителни камери, неизвестни лица са проникнали във вход на жилищна сграда.
Мъжът твърди, че двама души са обикаляли етажите и са проверявали вратите.
„Здравейте! Тези КРАДЦИ снощи са отарашили нашия вход в кв. Победа.
Проверявайте входните си врати дали са добре затворени, защото, докато ние спим, те обикалят,“ написа Martin Iliev.
Според местни жители, това не е първият подобен случай в района, което буди сериозно притеснение.
„Не оставяйте всякаква покъщнина във входа, дръжте си нещата вкъщи, където им е мястото“, апелират живущи.
„Колко време стана ги гледаме по камерите и няма кой да ги хване,“ коментира мъж.


Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив