Тежка катастрофа е станала в Пловдив.
Около 8.40 ч. в сектор „Пътна полиция“ постъпило съобщение за катастрофа на кръстовището между Коматевско шосе и бул. Никола Вапцаров. Според предварителната информация лек автомобил „Хонда“ с 44-годишна водачка предприел неправилна маневра – от лентата за ляв завой продължил направо, и се сблъскал с лек автомобил „Сеат“.
Впоследствие „Хонда“-та се отклонила и ударила изчакващ на червен сигнал „Фиат“, а след това отхвръкнала и попаднала пред жилищен блок, където блъснала паркиран автомобил. В болница за прегледи са транспортирани водачите на „Сеат“-а и „Фиат“-а, изчакват се резултатите.
Алкохолните проби на всички участници са отрицателни.



Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие