Кметът на София Йорданка Фъндъкова е под карантина. За това тя съобщи с пост в профила си във Фейсбук. Фъндъкова пише, че тестовeте, които са си направили заедно със своя съпруг са дали положителен резултат.
И двамата са били ваксинирани, а за момента нямат симптоми на болестта. Тя добави, че ще продължи да работи дистанционно.
Вижте цялата публикация на Фъндъкова:
"Днес съпругът ми, който е лекар в отделение с ковид-болни деца, даде положителен антигенен тест за Ковид. PCR тестовете, които и двамата си направихме след това, са положителни. Затова в следващите дни ще бъда под карантина.
И аз, и съпругът ми сме ваксинирани, до момента нямаме симптоми и се чувстваме добре.
Продължавам да работя дистанционно с колегите, за което създадохме организация през последната година.
Пазете се, спазвайте мерките и бъдете здрави!"
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
