Три автомобила са прегазили и убили на място мъжа на Околовръстното шосе на София.
Припомняме, че кошмарният инцидент стана снощи. Тогава очевидци написаха в социалната мрежа, че гледката е потресаваща.
Дошлите на място екипи от полиция и медици установили, че човекът е починал. Той е на 31 години.
Блъснаха човек на Околовръстното на София! Движението е спряно
Според първоначалната информация, оповестена официално от МВР, младият мъж е бил легнал на средата на пътя до Казичене, предаде БНР.
Заради инцидента пътят в посока "Цариградско шосе" остана затворен за часове, докато се извършваха огледи и други действия по разследването.
Напълно възстановено е движението към 6:00 часа сутринта.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат