Задържан е заподозрян за подадения вчера фалшив сигнал за поставено взривно устройство в МБАЛ "Христо Ботев" във Враца, съобщиха от МВР.
Сигналът за бомба в сградата на болницата е подаден по телефона в 12:24 ч. Взривно устройство не е открито, уточняват в съобщението.
След оперативно-следствени действия е установено, че сигналът е подаден от 20-годишен жител на София.
Мъжът е задържан в районното управление на МВР във Враца.
Прокуратурата във Враца проверява случая с починалата пред болница жена
Припомняме, че жена угасна в болницата вграда, като трагедията се разигра пред очите на детенцето й. Случаят провокира вълна от недоволство в цялата страна, както и протести в областния град.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход