Затварят централни улици в София, съобщиха от Центъра за градска мобилност (ЦГМ).
Причината е миенето на улиците.
От ЦГМ предупредиха, че улиците ще бъдат затворени от 7:30 до 16:30 в деня за съответната улици. През това време по нея не трябва да има паркирани автомобили и предупредиха водачите да ги преместят.
От Центъра предупредиха още, че на тези, които не са го направили, автомобилите ще бъдат премествани от екипите на ЦГМ на близка локация, като за новото местонахождение на колите, шофьорите могат да научат като се обадят на телефона на ЦГМ - 070013233.
Графикът за дейностите може да намерите в сайта на ЦГМ ТУК.
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 12:00 В Чирпан страхът от бездомните кучета изпреварва строежа на приюта
Борисова 21:22, 08.06.2025
В "Овча Купел" 2 имаме все още не почистени есенни листа върху платното за Пернишкият трафик.