Столичната полиция разследва два трагични инцидента със загинали мъж и жена.
Тази сутрин в столичния квартал "Младост" жена е сложила край на живота си, след като е скочила от блок. Разследването показва, че не е била бутната.
Малко по-рано, през нощта, тялото на 69-годишен мъж е било открито във водите на язовир Искър. Мъжът е бил на риболов, когато най-вероятно се е удавил. По тялото му не са открити следи от насилие, съобщава в. "24 часа".
И двата случая се разследват от полицията, но на този етап не се разглеждат като съмнителни.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА