Железопътна гара Даскалово край Перник се превърна в частен имот. На мястото на старата чакалня, изникнала модерна сграда, която стои заключена от години.
Изнервените пътници недоумяват как е възможно - да изчезне цяла гара, а те да чакат влака под открито небе и да си купуват билети от гише на ръждясал фургон.
"Всеки очакваше тази сграда да е чакалня, за да могат пътниците да имат удобно място за чакане на транспорта. По наша информация това ще е заведение", споделят хората пред Нова тв.
От Национална Компания "Железопътна Инфраструктура" отговориха, че старата компрометирана постройка е била съборена. Земята под нея била общинска и тази нова сграда се появила на нейното място.
Повече по темата гледайте във видеото!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив