16-годишно момиче е откарано по спешност в болница с алкохолно натравяне в Разград, съобщиха от полицията.
На 13 декември по време на коледно ученическо парти в заведение на непълнолетната ѝ прилошава и пада на земята.
Причина за състоянието ѝ е погълнато неизвестно количество алкохол.
Момичето е оставено под наблюдение в лечебното заведение. По случая е образувана проверка.
Трагедия! 16-годишен издъхна в дискотека
Кметът на Свищов с нови разкрития за трагедията със загинал ученик
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
сватя 12:10, 16.12.2024
И кой ще и заплати лечението?Всяко денонощие в страната има такива случаи.Алкохол,наркотици,пиянски сбивания,бомбички,стрелби.Та питам,до кога ще им заплащаме лечението?Ежедневно огромни суми се отчисляват от бюджета.Не ели трудова злополука,нещастен случай и няма виновност,лечението да се заплаща.Редно ли е пиян като свиня,потрошил се,и да го лекуваме безплатно?Трябва ли,а?Ами няма да има пари за пенсии.
жената на изгърбения от лапане без пари
ще плащаш и още как и свирколапач ще станеш даже такива са законите ако не ги спазваш минава оня с косата хахахх
жената на изгърбения от лапане без пари 15:25, 16.12.2024
ще плащаш и още как и свирколапач ще станеш даже такива са законите ако не ги спазваш минава оня с косата хахахх
жената на изгърбения от лапане без пари 15:25, 16.12.2024
ще плащаш и още как и свирколапач ще станеш даже такива са законите ако не ги спазваш минава оня с косата хахахх