Снимка на касова бележка шокира потребители в мрежата. Заведение в Пловдив иска по 5 лева за ползване на тоалетна от хора, които не са клиенти. Практиката тоалетната да се заплаща е обичайна в много заведения, но традиционно тарифата е далеч по-ниска.
„Самата тарифа е направена така, че да откаже клиента да ползва нашите услуги като тоалетна. Все пак ние сме заведение, не обществена тоалетна. Преди всичко е нужно да се грижим за комфорта на клиента, който е в заведението, а не за хората, които искат да използват други услуги”, коментира собственикът на мястото за хранене Борис Николов пред Нова тв.
По думите на Николов клиентите на заведението не е необходимо да заплащат такса за тоалетните.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!