59-годишен мъж от Рудозем е починал в УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив от коронавирус. Той е бил опериран и е с хронично белодробно заболяване.
От РЗИ-Смолян съобщават, че за последните 24 часа новорегистрираните случаи на коронавирус са пет - три жени и двама мъже. По общини са от: Смолян – 2, Рудозем – 2, Девин – 1.
Хоспитализирани са четирима – по двама в областната болница и в МБАЛ – Мадан. Петият случай е лекар от общинската болница в Девин, който има леки оплаквания и е на домашно лечение.
Предстои предприемането на противоепидемични мерки и установяването на контактните лица.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход