Шесткилометрова е вече опашката за влизане в Гърция през ГКПП "Кулата". За това сигнализираха българи, тръгнали на море в южната ни съседка.
Колоната, извила се още през нощта, в 3,45 е била до Чучулигово, съобщи мъж в мрежата и призова: Въоръжете се с търпение!
Тук сме от 5.30 ч. Минали сме 100 м за 3 часа, допълни друг, а трети уточни, че автомобилите минават изключително бавно и до момента е чакал 4 часа.
Около 70% от колите на опашката са с румънска регистрация.
"Положението е доста тежко! Гръцката граница е била затворена до към 7.50!, твърди друг българин, като се позовава на информация от гръцките митничари.
"Поне химически тоалетни да наслагат през уикенда...", изохка друг нашенец.

8.05ч 01.08 5.5 km опашка





Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ