Жена, която е била зад волана на Фолксваген с бургаска регистрация, е виновна за днешната катастрофа на бул.“Никола Петков“ в Бургас.
Около 14:20 часа, Голф се заби в патрулка на пешеходната пътека до бившия магазин „Пикадили“. И двете страни, замесени в инцидента, отказаха коментар.
След извършения оглед станало ясно, че 45-годишната жена от Бургас, която е шофирала Фолксвагена се е разсеяла и забила в патрулката, спряла секунди по-рано, за да пропусне пешеходци, пише Флагман.бг.
От ПТП водачката на Голфа е с аркада, а в Спешна помощ е отведен полицейски служител, който се е оплакал от силни болки в ребрата. Има съмнения за фрактура.

Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив