Премиерът Бойко Борисов инспектира на ремонта на Южната дъга на Софийския околовръстен път. Това стана ясно от публикувано видео в официалния му профил във фейсбук.
Той е придружаван от вицепремиера Томислав Дончев и министъра на икономиката Лъчезар Борисов.
"Нека видят хората какъв огромен труд се полага и само за един месец колко много се е направило", каза той.
"Има лоша новина във връзка с коронавируса и заболелите, които се върнаха на нивата на март месец, което значи че няма да тръгне икономиката", заяви Борисов.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
Винету 13:04, 05.09.2020
Народе, нека сте уведомени от великият вожд отрано: Кинтите / парите/ от Европа изчезнаха в нечий джобове , затова да е ясно ,че икономиката няма да тръгне.