Как сте, лъвове и лъвици, запита премиерът Бойко Борисов лекарите във ВМА, където е на посещение с председателя на националния оперативен щаб ген. Мутафчийски. С тях е директорът на "Пирогов" проф. Асен Балтов.
Министър-председателят се запозна с апаратурата и условията в залите.
Най-важното е да има антибактериално покритие, посочи проф. Балтов.
Планираме следващата седмица да се посети италианска клиника с правителствения самолет, каза още Борисов.
Той заяви, че иска да има по-малко пациенти.
Борисов отбеляза, че правим най-доброто в света. А специалистите болницата заявиха, че никой от колегите им не се е излъгал да остане в чужбина, всички са се върнали.
Премиерът благодари на всичките лекари и санитари, които се грижат за болните.
Очаквайте подробности!


Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол