Министър-председателят Бойко Борисов разпореди на министъра на енергетиката Теменужка Петкова след края на днешното правителствено заседание да разясни в Народното събрание (НС), че студен резерв ще се ползва само от държавната ТЕЦ Марица Изток II. Това съобщиха от правителствената информационна служба.
„Сваляш студения резерв от тук насетне. Студен резерв, ако ни е необходимо – само държавната ТЕЦ Марица Изток II”, заяви премиерът Борисов в началото на днешното заседание на Министерския съвет.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице
Цецо 13:01, 22.07.2020
Петканова да се чете Петкова. Отчаяните опити на Шизофрена продължават.