След направените PCR тестове на служители на Община Пловдив, потвърдените от РЗИ към настоящия момент са 4 (четирима) с положителни проби за вируса COVID-19. Всички те работят в сградата на площад „Централен“.
Припомняме, че по-рано днес главният архитект на Пловдив обяви на страницата си във Facebook, че е заразен с COVID-19.
Главният архитект на Пловдив е с COVID-19
Община Пловдив вече извърши необходимата дезинфекция на административните сгради и стаите на всички служители.
Обслужването на граждани няма да бъде преустановено. Документи за извършване на услуги ще се приемат в деловодството на първия етаж.
На достъпни места са поставени и дезинфектанти за ръце.
Призоваваме хората да спазват стриктно необходимата дистанция и да носят правилно предпазни средства – маски, шалове или шлемове.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив