Министерството на туризма ще бъде затворено на 6 август заради служител с коронавирус. Служителка от администрацията на ведомството е дала положителна проба за COVID-19. Предстои да й бъде направено повторно изследване. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на туризма.
Съгласно протокола на Столичната регионална здравна инспекция всички контактни лица ще бъдат тествани по график и карантинирани до излизане на резултатите от пробите.
Сградата на Министерството на туризма ще бъде затворена на 6 август за ден за дизенфекция, а служителите ще работят дистанционно.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив