Детето, паднало от втория етаж на пловдивската детска градина "Бреза", в момента е в УМБАЛ "Св. Георги" и му правят рентгенови снимки, предаде репортер на Glas.bg. Момченцето е в съзнание и вече е спокойно. Предстои да му бъдат направени доста изследвания, след което лекарите ще дадат информация за състоянието му.
Току-що в болницата дойде и мъж, който влезе в кабинета при детето и веднага излезе, за да остави лекарите да си свършат работата. Вътре с 6-годишното момченце е майка му, която е силно стресирана от случилото се и плаче.
Отвън пред кабинета има учителка и представител на Общината. Всички се опитват да успокояват майката, звънят телефони...
Преди минути изведоха момченцето от рентгена и го откараха на ехограф. Детето е с шина на врата.
Според майката синът й е бил уплашен, че ще му се карат, че е направил беля. "Защо така направи, една книжка ли ти е по-важна, или животът ти е по-важен", нарежда съкрушената и изплашена майка.



Припомняме, инцидентът стана днес по обяд. Момченцето се навело през парапета на сградата, загубило равновесие и полетяло надолу.
За случая е сезирана Районна прокуратура.
Очаквайте подробности!
Кметът на Пловдив дойде при падналото от 2-рия етаж дете СНИМКИ
Падналото момченце се е мислело за Спайдърмен? Или се е боричкало с друго дете?



Дете падна от втория етаж на пловдивска детска градина, в болница е!
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО