Току-що в УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив дойде кметът на Пловдив Здравко Димитров. Веднага след като влезе в болницата, градоначалникът се отправи към Шокова зала при падналото от втория етаж на детска градина момченце.
Междувременно се тиражират две версии за случилото се: Едната е, че детето се е надвесило над парапета и е загубило равновесие, след което е паднало. Другата, за която разказа една от майките от детската градина, пожелала анонимност, е, че момченцето се е боричкало с друго дете за някаква книжка и се е подпряло на мрежата на прозореца, след което е полетяло надолу.
Тук са майката на 6-годишното момченце и мъжът, с когото тя живее.
Опасни игри: Деца скачат от прозорците заради Спайдърмен ВИДЕО
Очаквайте подробности!
Детето, паднало от II етаж в Пловдив, е било уплашено, че е направило беля! Майката плаче... СНИМКИ


Падналото момченце се е мислело за Спайдърмен? Или се е боричкало с друго дете?
Дете падна от втория етаж на пловдивска детска градина, в болница е!
Опасни игри: Деца скачат от прозорците заради Спайдърмен ВИДЕО
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума