Мицубиши със софийска регистрация успя да възмути пловдивчани и отнесе доста "благословии" от майките в квартал Смирненски. По-точно - отнесе ги собственикът на колата, паркирал по толкова безумен начин, че да се чуди човек това въпрос на нахалство ли е, на усещане за неповторимост ли, или си е чисто и просто простащина...
Така или иначе в продължение на часове майките с колички на ул. "Орфей" нямаше как да се движат по тротоара - безопасно за тях и децата им, и се налагаше да слизат на пътното платно, за да заобиколят царствено разположилия се автомобил. Тъжно и срамно...


Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол