Двама водачи са загинали в Старозагорско през почивните дни, съобщават от полицията в областния град.
39-годишен мъж почина в болницата след като претърпя инцидент на второкласен път. Шофьорът, който бил с отнета книжка за управление, се движил с несъобразена скорост, изгубил контрол над колата си, която се преобърнала извън платното.
В следствие на удара мъжът е получил контузни рани на главата и тялото. Настанен е за лечение в УМБАЛ – Стара Загора, с опасност за живота, но по-късно е починал.
Другият инцидент станал близо до хижа Тъжа, след Кадемлийското пръскало, общ. Павел баня. На място е установено, че джип излязъл от горския път и се преобърнал в пропастта.
При инцидента е загинал водачът на автомобила, 58-годишен мъж.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход