86-годишен мъж и 80-годишната му съпруга, болни от коронавирус, са излекувани в Севлиевската болница.
Излекуваният 86-годишен пациент бил с множество придружаващи сърдечносъдови заболявания и с прекаран инфаркт, съобщи БНР. От общинското лечебното заведение в Севлиево съобщават, че е бил приет в тежко състояние с двойна бронхопневмония и след положителния тест за коронавирус е преминал 15-дневен курс на лечение.
Заедно с 80-годишната си съпруга, също болна от Covid-19, са изписани с отрицателни PCR тестове и вече са си у дома, където ще останат под карантина още 28 дни, съгласно предписанията на РЗИ.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат
eeee 17:18, 19.08.2020
sssssss
covid 17:20, 19.08.2020
браво
Hhh 17:23, 19.08.2020
Hhhshdhduudhe