Един от работниците, които пострадаха при срутването в тунел "Железница" в сряда, е дал положителна проба за COVID-19. Това потвърждават от Военно-медицинска академия, където мъжът е настанен.
При постъпването на работника в болницата в София се е появило съмнение, че е заразен с коронавирус. За това от здравното заведение веднага му направили PCR тест, предава Нова тв.
Стана ясно какво е състоянието на затрупаните в тунела
Във ВМА са настанени двама от тримата работници, които бяха затрупани от скална маса в строящия се тунел "Железница" на АМ "Струма".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив

