Авария е станала тази нощ в Добрич. На улица в града е бликнал своеобразен гейзер. Огромна струя вода се нови високо над сгради. Жители на града съобщават в мрежата, че обилното количество вода се излива от около 3:00 часа тази нощ. Хората са озадачени каква е причината за това и кой ще плаща за водата.
„Обадих се на 112 още в 4 ч. на дежурен във ВиК, към 5 ч. казаха”събираме екип”, вече сме 8.20 ч. Никой не е дошъл и гейзерът си бълва вода,“ написа жена.
Справка показва, че цената за кубик вода в града е 4,35 лева.
Споделени кадри показват и мащабите на ситуацията.

Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход