Полиция и общински служби следят за провеждане на така наречените дрифтове на Гребната база. Това съобщи заместник-кметът Тодор Чонов. Той уточни, че в община Пловдив са получени множество сигнали на живеещи в района и гости на близкия хотел, че се организират незаконни гонки и дрифтове, а шумът от тях е изключително силен и безпокои хората.
„Ще направим необходимото, за да осъществим контрол и да предотвратим подобни смущаващи мероприятия. Всеки, който види и е свидетел на подобно, може да сигнализира МВР“, посочи още заместник-кметът.
На определени места вече са поставени знаци, указващи забрана за престой и паркиране с уточнение на часа – от 22.00 часа вечерта до 06.00 часа сутринта. Това ще позволи органите на реда за глобяват при нарушение на правилата, като за целта най-близкото Районно управление на полицията вече е уведомено да предприеме необходимите мерки своевременно.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
мм 17:49, 10.02.2021
Поръчка от Хотела..... Лъва. като ревеше - целия квартал се оплакваше и го утрепаха и него, нали? Що за глупост? Мърлячите, дошли да се е*ат в хотела, не могат да го вдигнат на тоя шум... Не могат да си почиват... Не им се чува мръсната чалга от ресторанта...