Дълги опашки се образуваха тази сутрин на повечето пропускателните пунктове в Пловдив.
Стотици коли се опитват да влязат в града, но заради задръстването се налага те да чакат.
В колоните попаднаха предимно хора от населените места край Пловдив, които работят в града.
В социалните мрежи има силно недоволство от създалата се ситуация. Най-проблемни се оказват изходите към "Пещерско шосе", "Карловско", както и към "Скобелева майка".
Днес кметът на Пловдив, неговият заместник Тодор Чонов и директорът на ОДМВР ст. комисар Йордан Рогачев ще посетят най-натоварените контролно-пропускателни пунктове на входно-изходните артерии на Пловдив.



Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания