"Няма да спра проекта, знам че това искате. Няма да се превърна в една екологична бухалка“, заяви министърът на околната среда и водите Емил Димитров-Ревизоро по повод строежа на плажа в Алепу.
"Няма да спра проекта. Не ми прилича на защитна стена, предполагам, че ще има отпред и хотел, много хубав хотел", добави още Димитров и каза, че навсякъде по Черноморието, където се строи, има недоволство.
Димитров каза още, че каквото становище е трябвало да даде екоинспекцията, го е дала. Сега се чака прокуратурата.
"Ако някой ще се произнася, трябва да се произнесе собственикът - да каже какво е искал, какво са му направили", каза още министър Емил Димитров.
Прокуратурата внесе протест срещу разрешението за строеж на „Алепу вилидж"
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил