Леко ПТП, с участие на 3 автомобила затвори в 11:45 часа главния вход за влизане в Бургас от АМ „Тракия”. Участници в произшествието са микробус и два леки автомобила, не може да се изясни кой е бил виновен за престрояването, непосредствено пред колелото на ОMW.
Отворена е само едната лента, отбивката надясно е задръстена от катастрофиралите МПС-а. Дойде и линейка, има леко пострадал, предава Флагман.бг.
Колегите съветват горещо идващите към Бургас да отбиват още при Камено на АМ „Тракия”, ако не държат на всяка цена да прекарат уикенда в самия град.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил