Д-р Нели Пандова от Спешна помощ, която почина от COVID-19 е била лекувана в столичната болница „Св. Анна“ в началото на април и изписана след два отрицателни теста, но състоянието ѝ се е влошило на 2 май внезапно.
Тя беше един от най-лъчезарните хора в Спешна помощ, всички бяхме шокирани. Това каза говорителят на Центъра за спешна помощ в София Катя Сунгарска пред бТВ.
По думите ѝ медиците от центъра са снабдени с всички нужни предпазни средства и ги използват. Страхувате се само за близките си.
До момента за 14 медици от Спешната помощ са заразени с коронавирус.
Още един български лекар почина от коронавирус! 23 са новите заразени
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол