Собственик на коне, които се разхождат свободно по бул. ”Андрей Ляпчев" в София е получил акт от 500 лева, съобщи Нова.
Видео на стадо безстопанствени коне, които посред бял ден се разхождат по бул. "Андрей Ляпчев", предизвика сериозна дискусия в столичния кв. ”Дървеница”. Някои от хората смятат, че животните са опасни.
Оказа се, че бяла кобила насочва конете да пресичат булеварда през пешеходна пътека.
„90% от катастрофите с подобни тежки и големи животни завършват трагично. Освен това конете се плашат от коли и не се знае как биха реагирали”, обясни автоекспертът Румен Дунев.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
