Голямо нещастие сполетя семейство, след като починаха двете им малки деца - на 1 и 3 години, заключени в кола на 57°C, съобщи metro.co.uk.
Децата се качили в колата без да знаят родителите им, те трябвало да са в спалнята. Инцидентът е станал в Алабама.
Предполага се, че децата са били в колата 90 минути.
Когато разбрали, че момчетата ги няма, семейството започнало да ги търси навсякъде. След дълго търсене се оказало, че децата са в колата, която била паркирана пред къщата. Незабавно били откарани в болница, но там само констатирали смъртта им. Аутопсията им потвърди, че са починали заради топлинен удар, пише Дарик.
Температурата навън била 33°C, но в колата тя се вдигнала до 57°C.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил