Тежък пътен инцидент е станал в Свети Влас, научи GlasNews.bg.
Лек автомобил се е врязал в спирка на градския транспорт, съоръжението е буквално помляно от сблъсъка. На местопроизшествието е пристигнал екип на МВР.
Граждани твърдят, че водачът на колата не е останал при колата.
Смъртоносна катастрофа блокира движението към София
"Тежка катастрофа в Свети Влас: Сиво Audi буквално е преминало през спирката! За щастие, на спирката не е имало никого! Водачът се издирва!", твърди Николай Николаев. Той споделя и кадри, илюстриращи щетите
Машината е с разбита предница, а спирката разкривена. По платното се виждат потрошени стъкла и части.
Очаквайте подробности!
9 души пострадаха в серия от тежки катастрофи
Снимки: Николай Николаев/ Шофьори Несебър
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО